Głośniki B&W bez technologii AirPlay 2

Marek Cekaw
Głośniki B&W bez technologii AirPlay 2

Firma Bowers & Wilkins potwierdziła, że wszystkie jej bezprzewodowe modele głośników z technologią AirPlay, nie będą mogły zostać zaktualizowane do AirPlay 2. Zamiast tego, firma proponuje nowe produkty wyposażone w nowocześniejszą wersję tej technologii.

0

Największą zaletą współczesnego sprzętu RTV jest to, że może on zostać wzbogacony o nową funkcjonalność, poprzez aktualizację oprogramowania. W ten sposób będzie obsługiwać nowe technologie emisji dźwięku i obrazu. Niestety nie zawsze taka aktualizacja jest możliwa i czasem trzeba kupić nowy model.

Tak będzie w przypadku głośników Bowers & Wilkins z technologią AirPlay. Producent właśnie potwierdził, że głośników z tym systemem, takich jak Zeppelin Wireles, A5 lub A7, nie da się zaktualizować do AirPlay 2. Jest to najnowsza technologia streamingu dźwięku, zaprezentowana niedawno przez Apple.

To mocno rozczarowująca informacja, gdyż inni producenci już potwierdzili, że ich głośniki da się zaktualizować do AirPlay 2. Wśród nich są m.in., głośniki Libratone oraz Naim. Bowers & Wilkins może jedynie zaproponować nowe modele, które mają już wbudowaną technologię AirPlay 2.

bw_zeppelin_detail_1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.