Głośniki LG ThinQ dostępne w przedsprzedaży

Marek Cekaw
Głośniki LG ThinQ dostępne w przedsprzedaży

Fani nowych technologii mogą już zamawiać najnowsze inteligentne głośniki firmy LG. Produkty z rodziny LG ThinQ trafiły właśnie do oferty przedsprzedażowej i w zależności od modelu można je mieć za 196,99 lub 296,99 dolarów.

0

Oferta inteligentnych głośników wyposażonych w cyfrowych asystentów, już wkrótce powiększy się o dwa kolejne produkty. W zeszłym roku koncern LG zapowiedział bowiem własnego rywala dla Amazon Echo i zaprezentował nowe urządzenia z serii LG ThinQ. Są to nowoczesne głośniki zbudowane przy współpracy z firmą B&H.

LG WK9 ThinQ1

Pierwszym z produktów jest model przypominający Amazon Echo, a więc jest to cylindryczne urządzenie wyposażone w głośnik oraz zestaw mikrofonów. Drugi model jest nieco bardziej zaawansowany. LG WK9 ThinQ ma bowiem wbudowany dotykowy wyświetlacz i jest bezpośrednim rywalem dla Amzon Echo Show. Sprzęt będzie dostępny w dwóch wariantach, dysponujących 8 oraz 10,1" wyświetlaczem. Wszystkie produkty zostały wyposażone w Google Assistant, co pozwala sterować ich funkcjami za pomocą komend głosowych, a także umożliwia kontrolowanie inteligentnego sprzętu domowego, jak oświetlenie czy ogrzewanie.

LG WK9 ThinQ2

Nowy sprzęt LG jest już dostępny na stronie B&H Photo Video. Standardowy model głośnika oferowany jest w cenie 196,96 dolarów. Za wersję z wyświetlaczem trzeba zapłacić 296,99 dolarów.

Źródło: Bhphotovideo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.