GoClever Drive Yanosik - wielofunkcyjne urządzenie dla kierowców

Marek Cekaw
GoClever Drive Yanosik - wielofunkcyjne urządzenie dla kierowców

Firma GoClever wprowadza na polski rynek nowe, wielofunkcyjne sprzęt dla kierowców o nazwie Drive Yanosik. Produkt łączy w sobie funkcjonalność kilku różnych urządzeń, będąc połączeniem nawigacji GPS, wideorejestratora samochodowego, a także antyradaru Yanosik.

0

Współczesny kierowca musi korzystać podczas jazdy z wielu różnych urządzeń elektronicznych. Nawigacja GPS doprowadzi go do celu, widerorejestrator samochodowy zapewni dowód niewinności w przypadku kolizji drogowej, zaś antyradar uchroni przed mandatem za zbyt szybką jazdę. Zwykle są to oddzielne urządzenia, które zajmują sporo miejsca i sporo kosztują, więc firma GoClever wprowadza na polski rynek produkt o nazwie Drive Yanosik, które łączy w sobie funkcje wszystkich tych sprzętów, a dodatkowo oferuje funkcję smartfona.

DRIVE_1

Sprzęt pracujący pod kontrolą Androida 4.4. KitKat wyposażono w dwurdzeniowy procesor Cortex A7 taktowany zegarem 1,3 GHz oraz 512 MB pamięci RAM. Jest także pamięć użytkowa o pojemności 8 GB, którą można rozszerzyć o 32 GB kartą microSD.

Drive Yanosik dysponuje także szerokokątnym obiektywem o rozdzielczości 2 Mpix, nagrywającym filmy w HD. Rejestrowane nagrania są nadpisywane, przy czym użytkownik może nie tylko zaznaczyć, które z nich powinny zostać zachowane, ale także określić długość pliku. System wykrywa także nagłe hamowanie lub kolizję i automatycznie zapisze nagranie w pamięci sprzętu.

DRIVE_2

Drive Yanosik ma 5-calowy ekran dotykowy służący do obsługi menu, a także wyświetlania filmów i map drogowych. Dzięki slotowi na kartę SIM mamy dodatkowo zapewnioną łączność z interntem i możliwość korzystania z aplikacji Yanosik pozwalającej omijać korki oraz ostrzegającej o fotoradarach, patrolach policji, wypadkach, remontach i miejscach częstych kontroli. Mapa aktualizowana na bieżąco nie tylko wskażę nam nazwy ulic, miast i osiedli, ale też restauracje, stacje benzynowe wraz z cenami paliw oraz zgłoszenia użytkowników aplikacji o sytuacji na drodze.

DRIVE_3

GoClever Drive Yanosik obsługuje GPS i A-GPS, a przy tym jest wyposażony w moduł Bluetooth 4.0 Low Energy, radio FM, port micro USB 2.0 oraz 3,5 mm wejście słuchawkowe. Zestaw uzupełniają ładowarka samochodowa, uchwyt i kabel USB.

Urządzenie pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu i kosztować będzie 349 zł.

Źródło: Tabasco.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.