GoClever wprowadza nawigację Navio 505

Damian Jaroszewski
GoClever wprowadza nawigację Navio 505

Firma GoClever wprowadza na polski rynek nowy system nawigacji satelitarnej GPS o nazwie Navio 505. Producent deklaruje, że jest to łatwe w obsłudze, szybko działające i intuicyjne urządzenie.

0

Nawigacja została wyposażona w procesor MStar o taktowaniu 500 MHz, który ma pozwalać na płynne uruchamianie wszelkiego rodzaju multimediów. Wspierany jest przez 128 MB pamięci RAM. Obraz jest wyświetlany na 5-calowym ekranie dotykowym o rozdzielczości 480 x 272 i z podświetleniem LED. Pliki można zapisywać na 4 GB pamięci wewnętrznej Flash lub dodatkowej karcie pamięci microSD o pojemności do 16 GB.

Nawigacja może spełniać nie tylko funkcje... nawigacyjne. Przy jej pomocy można uruchamiać pliki multimedialne - muzykę, filmy i zdjęcia, a także czytać elektroniczne wersje ulubionych książek.

GoClever Navio 505 jest dostępna z mapami Europy i Polski. Użytkownik może wyszukiwać punkty POI, zapisywać trasy, sprawdzać bazę fotoradarów, uzyskać informację o limitach prędkości czy też korzystać z asystenta toru jazdy. W zestawie z nawigacją znajdują się: uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa, kabel USB, instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna.

Cena katalogowa GoClever Navio 505 z mapą polski to 219 złotych. Za wersję z mapami Europy trzeba zapłacić 319 złotych.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.