GoSho Mini HD: funkcjonalny projektor przenośny

Marek Cekaw
GoSho Mini HD: funkcjonalny projektor przenośny

W dzisiejszych czasach uzyskanie kinowych wrażeń podczas oglądania filmu, nie jest trudne. Rynek projektorów jest tak bogaty, że każdy znaleźć może na nim coś dla siebie. Jeśli zależy nam na mobilności, to ciekawą propozycją może być GoSho Mini HD.

0

GoSho Mini HD to niewielki projektor, który możemy zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Urządzenie w kształcie kostki, ma niewielkie rozmiary (jej wymiary to 9 x 9 x cm) i jak widać na poniższym zdjęciu, z łatwością zmieści się w torbie. Wyposażono go w technologię DLP, która umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej od 20 do maksymalnie 200-cali i jasności 180 ANSI lumenów oraz rozdzielczości 854 x 480 pikseli. Takie parametry są w zupełności wystarczające do obejrzenia filmu, grania na konsoli czy też przeprowadzenia prezentacji w domu klienta.

Projektor dysponuje także stereofonicznymi głośnikami o mocy 3W, zasilanymi 15 W wzmacniaczem, co jest dużym plusem. Nie trzeba bowiem podłączać do niego zewnętrznych głośników, a to podnosi funkcjonalność sprzętu.

GoSho Mini HD 1

Konstruktorzy GoSho Mini HD zadbali też o duże możliwości w zakresie współpracy ze źródłami obrazu. Projektor posiada bowiem wbudowany port USB oraz złącze HDMI, więc można go podpiąć do telewizora, komputera, odtwarzacza Blu-ray lub konsoli. Dysponuje także WiFi oraz Bluetooth, co umożliwia odtwarzanie treści np. ze smartfona. Natomiast system GoSho 1.0 OS bazujący na Linuksie umożliwia korzystanie z dodatkowych aplikacji i zapewnia m.in., współpracę z cyfrowymi asystentami Alexą oraz Google Assistant.

GoSho Mini HD 2

Z kolei wbudowany akumulator, będzie zasilał projektor przez maksymalnie cztery godziny, co pozwoli przeprowadzić dłuższą prezentacje lub obejrzeć kilka odcinków ulubionego serialu.

GoSho Mini HD 3

GoSho Mini HD pojawi się w sprzedaży już w sierpniu w cenie 269 dolarów. Już teraz można go zamówić na platformie Indiegogo, gdzie uzyskacie więcej informacji na jego temat.

Źródło: Indiegogo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.