Goal Zero Crush: składana latarnia solarna

Marek Cekaw
Goal Zero Crush: składana latarnia solarna

Wkrótce rozpocznie się sezon biwakowy i wiele osób wyruszy nocować pod namiotem. Przyda im się wówczas Goal Zero Crush, czyli składana latarnia w technologii solarnej, która dzięki swej konstrukcji jest bardzo wygodna w transporcie.

0

Mieszkanie pod namiotem nie musi oznaczać rezygnacji ze zdobyczy cywilizacji, takich jak oświetlenie przydatne wieczorami. W sprzedaży jest szeroki wachlarz takich produktów, lecz na ich tle bardzo pozytywnie wyróżnia się model o nazwie Goal Zero Crush.

Goal Zero Crush1

Jest to składna latarnia solarna, która dzięki specjalnej konstrukcji oraz silikonowej obudowie składa się, zajmując dzięki temu znacznie mniej miejsca. Po złożeniu staje się bardzo cienka i wówczas łatwo ją schować do torby lub plecaka. Jako źródło światła zastosowano w niej diodę LED o jasności 60 lumenów z trzema ustawieniami poziomu świecenia. Dodatkowo można ustawić także tryb symulujący świeczkę.

Goal Zero Crush2

Wbudowana bateria ładowana przy pomocy ogniwa fotowoltanicznego, zapewnia do 35 godzin świecenia w trybie najniższej jasności. Oczywiście można ją też naładować z sieci, przy pomocy złącza microUSB.

Goal Zero Crush3

Goal Zero Crusj oferowana jest w cenie 19,95 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.