Goclever DVR Sport - kamera dla miłośników adrenaliny

Damian Jaroszewski
Goclever DVR Sport - kamera dla miłośników adrenaliny

Coraz więcej osób wydaje pieniądze na swoje pasje. Niejednokrotnie są to hobby związane ze sportami ekstremalnymi. W takim wypadku warto zainwestować w miniaturową kamerę, która będzie w stanie rejestrować największe wyczyny na rowerze, nartach lub skacząc ze spadochronu. Tego typu sprzętem jest Goclever DVR Sport.

0

Producent określił swoje nowe urządzenie jako "wszystkoodporne". W praktyce nie straszne mu są - woda, wstrząsy i uderzenia. Kamera może rejestrować obraz w rozdzielczości HD 720p, czyli 1280 x 720 pikseli oraz robić zdjęcia w rozdzielczości 5 milionów pikseli. DVR Sport oferuje 4-krtony zoom cyfrowy, dotykowy ekran LCD o przekątnej 2 cali, wbudowany mikrofon, czytnik kart pamięci microSD oraz port USB 2.0.

Goclever DVR Sport

Wodoodporna obudowa

Urządzenie zapisuje pliki wideo w bardzo popularnym formacie AVI. Z kolei fotografie są zapisywane w plikach JPG. Multimedia można przenieść na dysk komputera albo poprzez podłączenie kamery przez port USB, albo za pomocą karty pamięci microSD o maksymalnej pojemności 32 GB.

Goclever DVR Sport

Pełen zestaw

Kamera jest bardzo lekka - waży zaledwie 50 gramów. Zasilana jest przez akumulator litowy, który ma wytrzymywać około 80 minut nagrywania filmów. W zestawie z sprzętem użytkownik otrzymuje: wodoodporną obudowę, osłonę na aparat, uchwyt na kierownicę, uchwyt na kask, pas na kask lub ramię, ładowarkę samochodową oraz przyssawkę do szyby, dzięki której Goclever DVR Sport może pełnić rolę samochodowego wideorejestratora.

Goclever DVR Sport

Akcesoria

Kamera jest już dostępna na polskim rynku. Jej sugerowana cena detaliczna to 199 złotych. Producent udziela na sprzęt 2-letniej gwarancji.

Goclever DVR Sport

Kamera

źródło: Goclever

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.