Goclever Drive Mirror Safego Full HD: wielofunkcyjny gadżet dla kierowców

Jakub Kornacki
Goclever Drive Mirror Safego Full HD: wielofunkcyjny gadżet dla kierowców

Goclever Drive Mirror Safego Full HD jest praktycznym urządzeniem, w które powinien wyposażyć się każdy kierowca. Produkt łączy w sobie funkcjonalność trzech urządzeń: wideorejestratora, lusterka wstecznego i

kamery cofania.

0

Goclever Drive Mirror Safego Full HD to idealna propozycja dla wszystkich kierowców, którzy chcieliby rejestrować przebieg swojej podróży zarówno z przodu, jak i z tyłu samochodu, a także mieć kontrolę nad zaparkowanym na parkingu autem. Przednia kamera została wbudowana bezpośrednio w wewnętrzne lusterko samochodowe, natomiast drugą z kamer należy zamontować na tylnej szybie lub przy zderzaku.Goclever - Drive Mirror Safego (1)

Kamery Goclever Drive Mirror Safego Full HD rejestrują obraz o wysokiej rozdzielczości 1280x720p. Materiał nagrywany jest w pętli na karcie microSD o pojemności nieprzekraczającej 32 GB. Warto zwrócić uwagę na możliwość rejestrowania rozległego obszaru. Szeroki kąt widzenia kamery wynosi 140o. Wbudowany mikrofon rejestruje wysokiej jakości dźwięk w formacie ACC.Goclever - Drive Mirror Safego (4)

Goclever Drive Mirror Safego Full HD zastosowano duży ekran widzenia o przekątnej 4,3''. Obraz wyświetlany jest na powierzchni lusterka w taki sposób, aby nie ograniczać pola widzenia kierowcy. Na lusterku zastosowano powłokę antyrefleksyjną, dzięki której odbicie w lustrze jest wyraźne i pozbawione zniekształceń. Ekran w każdej chwili można wyłączyć.Goclever - Drive Mirror Safego (6)

W tylnej kamerze zastosowano diody Night Vision, które zapewniają wyraźny obraz podczas zmroku oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych. W Goclever Drive Mirror Safego Full HD zastosowano czujnik G-sensor, który reaguje na wstrząsy i automatycznie zapisuje film w przypadku wystąpienia jakiejkolwiek kolizji. Z kolei włączony sensor ruchu zapisuje wszelkie zdarzenia rozgrywające się przed samochodem w chwili postoju.

Wielofunkcyjny gadżet dla kierowców Goclever Drive Mirror Safego Full HD można nabyć już za 179 zł.

Źródło: Goclever, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.