Google Smart Displays: nowa generacja inteligentnych głośników

Marek Cekaw
Google Smart Displays: nowa generacja inteligentnych głośników

Podczas zorganizowanej w tym tygodniu konferencji Google I/O, amerykański koncern pokazał kilka nowych rozwiązań technologicznych dla naszego domu. Jednym z nich jest nowa rodzina produktów Google Smart Displays.

0

Google Smart Displays to inteligentne głośniki wyposażone w wyświetlacze oraz głosowego asystenta Google Assistant. To rozwinięcie głośnika Google Home, oferującego znacznie więcej możliwości w postaci dostępu do kanałów telewizyjnych oraz takich usług jak YouTube.

Głośniki pojawią się w sprzedaży już w lipcu, a będą produkowane m.in., przez JBL, Lenovo, LG oraz Sony. Dokładnych szczegółów technicznych nowego sprzętu nie podano, ale można założyć, że każda firma zdecyduje się na własną specyfikację. Cechą szczególną wszystkich produktów będzie natomiast dostęp do telewizji i serwisów internetowych oraz możliwość korzystania z szerokiego wachlarza funkcji oferowanych przez Google Assistant. Zaliczymy do nich m.in., możliwość wykonywania połączeń telefonicznych, a także realizacja bardziej złożonych zadań, jak rezerwacja stolika w restauracji.

Wkrótce poznamy pełnię możliwości produktów z rodziny Google Smart Displays.

Google Smart Displays

Źródło: Whathifi.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.