Gourmia GBF370: funkcjonalny sprzęt do robienia śniadań

Marek Cekaw
Gourmia GBF370: funkcjonalny sprzęt do robienia śniadań

Mówi się, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Zwykle nie ma jednak czasu na odpowiednie jego przygotowanie, ale na szczęście są urządzenia takie jak Gourmia GBF370, które pozwoli to zrobić za jednym razem.

0

Poranek to czas, w którym wszyscy się spieszymy i nie zawsze jest czas, by przyrządzić sobie porządne śniadanie. Producenci sprzętu AGD mają jednak rozwiązanie tego problemu, a jest nim Gourmia GBF370.

To wielofunkcyjne urządzenie zostało zaprojektowane do przygotowania pełnego, kilkuskładnikowego śniadania. Ma wiec na wyposażeniu dwuslotowy toster, a także moduł przeznaczony do gotowania jajek, gotowania na parze oraz smażenia. Toster dysponuje 7-poziomami przyrumienienia chleba i może podpiekać chleb, bagietki, muffiny, croissanty itp. Pozwala też podgrzewać oraz odmrażać pieczywo.

Gourmia GBF370 1

W drugiej części urządzenia znajduje się wielofunkcyjny moduł do gotowania. Może równocześnie ugotować 10 jajek lub 3 jajka, a do tego warzywa na parze. Pozwala też podgrzewać posiłki lub grillować i to w tym samym czasie.

Gourmia GBF370 2

Za 49,99 dolarów otrzymujemy więc urządzenie, które oferuje kilka funkcji i zajmuje mało miejsca, więc w niewielkich kuchniach, będzie szczególnie użyteczne.

Gourmia GBF370 3

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.