Gourmia GMC522 Cool-Cooker: multicooker z wbudowaną lodówką

Marek Cekaw
Gourmia GMC522 Cool-Cooker: multicooker z wbudowaną lodówką

Nasz sprzęt kuchenny staje się coraz bardziej zaawansowany technologicznie, oferując funkcje, o których kilka lat temu nikt by nawet nie pomyślał. Jednym z takich nowoczesnych produktów jest multicooker Gourmia Cool-Cooker.

0

Wiele urządzeń kuchennych takich jak multicooker czy slowcooker potrafią utrzymać ciepło gotowej potrawy, aż będziemy mieli czas ją zjeść. Sprzęty te nie potrafią jednak przechować w chłodzie składników do momentu, gdy będzie można rozpocząć gotowanie.

Firma Gourmia postanowiła to zmienić i zaprojektowała produkt o nazwie Cool-Cooker. Mówiąc w dużym uproszczeniu, jest to mulicooker wyposażony we wbudowaną chłodziarkę. Użytkownik może więc rano włożyć do urządzenia składniki, a następnie rozpocząć gotowanie po powrocie z pracy, zaś przez ten czas zachowają one pełną świeżość.

Urządzenie jest ponadto kontrolowane za pomocą aplikacji mobilnej, która umożliwia jego zdalne włączenie lub zaprogramowanie opóźnienia w rozpoczęciu procesu gotowania. Pozwala też zdalnie kontrolować temperaturę oraz monitorować pracę sprzętu. Dodatkowo produkt jest kompatybilny z Alexą oraz Google Assistant, więc można kontrolować go głosem. A jeśli wolimy tradycyjne sterowanie, wówczas możemy skorzystać z ekranu LCD, pozwalającego m.in., ustawić czas gotowania, temperaturę oraz wybrać odpowiedni program.

Gourmia GMC522 Cool-Cooker pojawi się w sprzedaży już niebawem.

Gourmia1

Źródło: Digitaltrends.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.