Grill dostosowany do Twoich potrzeb

Jakub Kornacki
Grill dostosowany do Twoich potrzeb

Grillowanie to świetny sposób na spędzenie czasu wolnego z rodziną bądź znajomymi. Dobra pogoda pozwoliła rozpocząć sezon grillowy. Portal Agito.pl przygotował zestawienie, które może pomóc w wyborze odpowiedniego oprzyrządowania.

1

Weber One-Touch Original

grill węglowy Weber One-Touch Original

Polacy najczęściej wybierają grill na węgiel drzewny lub brykiet, ponieważ jest uniwersalny oraz prosty w obsłudze. Urządzenia nie są drogie. Małe węglowe grille turystyczne można kupić nawet za 25 zł (Mastergrill Grill w portalu Agito.pl). Dla fanów dań z rusztu portal oferuje również nieco droższy grill węglowy - Weber One-Touch Original za około 600 zł. Niektóre z tych modeli mają pokrywę, która umożliwia szybsze przyrządzenie potraw przy jednoczesnym zmiejszeniu zużycia węgla, np. Weber Compact Kettle za około 350 zł. Ciepło w takim grillu nie ucieka do góry, a krąży wewnątrz. Zaletą grilli węglowych jest smak i aromat przyrządzanych potraw.

Weber Q220 Stand

grill gazowy Weber Q220 Stand

Grill gazowy jest prosty w obsłudze i bardzo szybko po uruchomieniu jest gotowy do pracy. Produkty charakteryzują się dużą wydajnością. Podczas przyrządzania potraw nie powstaje sadza ani popiół. Grille gazowe łatwo wyczyścić i utrzymać w czystości. Rozwiązania techniczne wykorzystane w grillu Weber Q220 Stand (jego cena wynosi 1700 zł) nie pozwalają na spalanie tłuszczów, które wytapiają się podczas przygotowania potraw. Wyeliminowana jest również emisja szkodliwych dla zdrowia substancji oraz ulatniania się przykrego zapachu.

Philips HD 4417

grill elektryczny Philips HD 4417

Grill elektryczny jest szczególnie przydatny, gdy użytkownicy nie dysponują dużą przestrzenią. Urządzenie może być używane nawet w zamkniętych pomieszczeniach. Sprzęt jest gotowy do pracy zaraz po uruchomieniu. Często użytkownik może regulować temperaturę, np. w grillu elektrycznym Philips HD 4417 (jego cena wynosi około 210 zł). Zmiana ustawień temperatury pozwala na równomierne opiekanie potraw oraz brak częstej kontroli jedzenia podczas jego przygotowania.

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

mqy100

Grill to grill i nic nowego tutaj nie piszą z tym że jeżeli już to preferuję węgiel drzewny jako najbardziej odpowiedni a także dający najlepszy smak i aromat potraw.Twoja pomoc ma wielkie znaczenie pomóż ofierze ciężkiego wypadku. http://malelotnictwo-paraplany.blogspot.com/

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.