Grill w stylu Gwiezdnych Wojen

Marek Cekaw
Grill w stylu Gwiezdnych Wojen

Rynek produktów nawiązujących do kultowej marki Gwiezdne Wojny, jest bardzo szeroki. Znajdziemy na nim jednak nie tylko zabawki i produkty kolekcjonerskie, lecz także sprzęt kuchenny. Do tej ostatniej kategorii zaliczymy przenośny grill.

0

Producenci sprzętu AGD coraz częściej zaczynają wykorzystywać markę Gwiezdnych Wojen, oferując różnego rodzaju urządzenia, które nie tylko zadowolą fana, ale też są bardzo przydatne w kuchni.

Star Wars TIE Fighter Gas Grill1

W sprzedaży mamy więc m.in., deski do krajania, gofrownice oraz masę innego sprzętu, a teraz dołączył do nich również przenośny grill. Urządzenie jest typowym grillem gazowym o zupełnie nietypowej konstrukcji. Wyglądem nawiązuje bowiem na TIE Fightera, jednego z najbardziej ikonicznych pojazdów tego uniwersum.

Star Wars TIE Fighter Gas Grill2

Kabina myśliwca pełni funkcję rusztu, na którym odbywa się pieczenie. Natomiast po rozłożeniu jego skrzydeł otrzymujemy dodatkowe podstawki przeznaczone do trzymania przypraw oraz innych akcesoriów.

Star Wars TIE Fighter Gas Grill3

Urządzenie zasilane jest jednorazowym pojemnikiem propanu i jest produktem limitowanym, na który producent daje 25 lat gwarancji. Grill można dostać w internetowych sklepach w cenie 400 dolarów.

Źródło: Coolest-gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.