Haier Duo: pralka z podwójnym bębnem

Jakub Kornacki
Haier Duo: pralka z podwójnym bębnem

Haier Duo jest jedną w swoim rodzaju pralką z podwójnym bębnem. Innowacyjny produkt został stworzony przede wszystkim z myślą o dużych rodzinach i w celu oszczędzenia czasu.

0

Ta wyjątkowa, dwubębnowa pralka jest pierwszym tego typu urządzeniem w ofercie producenta. Haier Duo oferuje zupełnie nową jakość prania. Pralka jest reprezentantem najwyższej klasy energetycznej A+++ -30% i oże być łatwo programowana poprzez użycie dotykowego, intuicyjnego interfejsa. Jego funkcjonalność stwarza możliwość podłączenia go Internetu, dzięki czmeu użytkownik ma możliwość zarządzania pralką za pomocą urządzenia mobilnego i dedykowanej aplikacji. Najnowszy model pralka Haier Duo zostanie zaprezentowany podczas targów IFA 2015.

Innowacyjna formuła podwójnego bębna pozwala użytkownikom na rozpoczęcie dwóch różnych cyklów prania w górnym oraz dolnym bębnie w tym samym momencie lub w jakimś określonym odstępie czasu, w zależności od preferencji użytkownika. Dwoje pary drzwiczek ułatwiają dostęp do poszczególnych komór. Łączna pojemność prania dwóch bębnów wynosi aż 12 kilogramów - 4 kilogramy w górnej oraz 8 kilogramów w dolnej komorze.cbHaier Duo wyposażono w wiele trybów pracy. Dla górnego bębna jest do dyspozycji 12 programów, z kolei dla dolnego - 18. Każda komora zasilana jest za pomocą wydajnego silnika Smart Drive Motor. jest on pozbawiony paska i bezpośrednio połączony z bębnem w celu zapewnienia maksymalnej wydajności i trwałości. Dla potwierdzenia jego wytrzymałości producent objął pralkę 12-letnim okresem gwarancyjnym.

W sprzedaży pralka Haier Duo pojawi się na początku przyszłego roku.

Źródło: Haier, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.