Haier HB25FSSAAA - Elegancka lodówka do nowoczesnej kuchni

Marek Cekaw
Haier HB25FSSAAA - Elegancka lodówka do nowoczesnej kuchni

Francuska firma Haier zaprezentowała swój najnowszy model lodówko-zamrażarki HB25FSSAAA z systemem French Door zaprojektowany tak, by idealnie pasować do nowocześnie urządzonej kuchni.

0

Lodówka z obudową wykonaną ze szczotkowanej stali nierdzewnej, oferuje całkowitą pojemność 685 litrów (jej wymiary to 1900 x 1000 x 770 mm), podzielone na przestrzenną komorę chłodziarki (456 litrów) wraz z dodatkową szufladą wyposażoną w system kontroli wilgotności, a także zamrażarkę (229 litrów) zlokalizowaną w dolnej części. Chłodziarka oferuje trzy regulowane półki, a także cztery pojemniki na świeżą żywność. W drzwiach umieszczono natomiast sześć półek na butelki, kartony oraz inne produkty.

Jeśli chodzi o stronę techniczną, to elektroniczny system kontroli wyposażono m.in., w system Turbo Fresh, który reguluje wilgotność pozwalając dłużej zachować świeżą żywność. Jest także system Multi Flow poprawiający przepływ powietrza we wnętrzu chłodziarki dzięki czemu w każdym miejscu utrzymywana jest taka sama temperatura. Nie zapomniano także o funkcjach szybkiego chłodzenia oraz szybkiego zamrażania, jak również systemie antybakteryjnym zapobiegającym rozwijaniu się pleśni. Dodatkowym wyposażeniem lodówki jest automatyczna kostkarka do lodu.

Roczne zużycie prądu przez Haier HB25FSSAAA określane jest na około 435 kWh. Lodówka dostępna jest w cenie 2990 Euro.

haier-refrigerator-hb25fssaaa_1

haier-refrigerator-hb25fssaaa_2

Źródło: Electromenager-compare.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.