Haier Watch: premiera smartwatcha

Jakub Kornacki
Haier Watch: premiera smartwatcha

Podczas targów MWC 2016, które rozpoczną się już jutro w Barcelonie, producent wysokiej jakości sprzętu AGD zaprezentuje swój najnowszy inteligentny zegarek. Elegancki Haier Watch oferuje wiele funkcjonalnych możliwości.

0

Haier Watch jest pierwszym smartwatchem, który pojawi się w portfolio producenta. Funkcjonalne i bardzo eleganckie urządzenie zostało przeznaczone dla szerokiego grona użytkowników. To wszystko dzięki trzem dostępnym kolorom (czarnym, złotym i srebrnym) oraz trzem różnym stylom bransoletek (metalowe, skórzane lub silikonowe). Modne urządzenie zostało wyposażone w pojemnościowy ekran dotykowy o wielkości 1,4’’ (42 mm średnicy).

Haier Watch wykorzystuje wytrzymałą na uszkodzenia mechaniczne obudowę ze stali nierdzewnej. Smartwatch obsługiwany jest za pomocą systemu operacyjnego Android OS i współpracuje z wybranymi smartfonami za pośrednictwem technologii Bluetooth. Wbudowany mikrofon oraz głośnik umożliwiają prowadzenie wysokiej jakości połączeń telefonicznych z poziomu nadgarstka. Haier Watch posiada certyfikat IP56, w związku z czym jest całkowicie wodoodporny.

Haier Watch wyposażono w wiele funkcjonalnych możliwości, które z pewnością docenią osoby aktywne fizycznie. Inteligentny zegarek oferuje bowiem możliwość monitoringu aktywności fizycznej użytkownika w ciągu całego dnia. Wbudowany tracker monitoruje tętno, rodzaj wysiłku i ilość spalonych kalorii. Wbudowany odtwarzacz plików MP3 umili każdy trening. Oprócz tego użytkownik może skorzystać z innych przydatnych funkcjonalności, którymi są np. kalendarz, stoper, opcja „znajdź telefon”, oraz wiele innych.

Źródło: Haier, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.