Haier otworzył swój oddział w Polsce

Michał Wójcik
Haier otworzył swój oddział w Polsce

Firma Haier jest jednym z największych producentów dużego AGD na świecie. Otworzyła ona właśnie swój oddział w Warszawie. Biuro siedziby a także showroom produktów mieszczą się w centrum stolicy przy ulicy Nowogrodzkiej 47 A.

0

10 września odbyła się oficjalna prezentacja firmy oraz ekipy oddziału Haier Poland. Na konferencji prasowej przedstawiono też założenia strategii firmy na europejski rynek. Dyrektor generalny (CEO) oddziału Haier w Europie, René Aubertin powiedział: ,,Powierzając rozwój firmy Haier ekipie europejskiej oraz oddziałom kierowanym przez lokalnych przedstawicieli znających dobrze rynek, Haier chce połączyć swoją potęgę przemysłową ze znajomością rynków lokalnych”

Główna siedziba oddziału europejskiego znajduje się w Paryżu, skąd kierownictwo koordynuje lokalne europejskie oddziały. Na czele Haier Poland stanął Jarosław Piekut, który zapewnia, że dla firmy kluczowy jest bezpośredni kontakt z klientem. Jak mówi :„Nasi partnerzy handlowi wkrótce zapewnią pełną dystrybucję wszystkich produktów z oferty Haier na terenie całego kraju”. Haier Poland stawia sobie jasno określone cele: dwucyfrowy udział w rynku oraz zdobycie pozycji w ścisłej czołówce w branży.

Haier wzmacnia swoja obecność na terenie Polski

Jarosław Piekut - Dyrektor Generalny oddziału Haier w Polsce

Jak już wspomnieliśmy, w warszawskiej został zainstalowany showroom. Można więc na miejscu obejrzeć i przetestować urządzenia. Haier oferuje chłodziarko zamrażarki, pralki, suszarki zmywarki, tostery, kuchenki mikrofalowe, opiekacze, miksery, blendery, czajniki. Można również nabyć telewizory i tablety tej firmy. Haier zapowiada również wprowadzenie na polski rynek produktów Home Solutions takich jak kolektory słoneczne, pompy ciepła czy urządzenia klimatyzacyjne.

Ponadto przypomnijmy, że Haier przekazuje 4% rocznych obrotów na badania i rozwój.

Otwarcie polskiego oddziału tej firmy, należy odbierać jak najbardziej pozytywnie.
Dzięki temu na polski rynek szybko wejdzie z pewnością wiele wartościowych produktów spod znaku Haier.

Źródło: Haier

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.