Hegel H90: nowoczesny wzmacniacz zintegrowany

Jakub Kornacki
Hegel H90: nowoczesny wzmacniacz zintegrowany
0

W stosunku do swojej poprzedniej wersji, najnowszy wzmacniacz zintegrowany Hegel H90 został wyposażony w wejście cyfrowe typu LAN RJ45. Dzięki niemu urządzenie może pełnić funkcję nie tylko odtwarzacza strumieniowego, ale również umożliwia nawiązanie współpracy z technologią Airplay marki Apple. Model ułatwia integrację z systemami stereo i kina domowego nowoczesnych i wymagających konsumentów.H9006

Hegel H90 oferuje moc 60 W na kanał przy 8 omach oporności. Najnowszy wzmacniacz został wyposażony w szereg wejść cyfrowych i analogowych. Współpracę z różnymi urządzeniami zewnętrznymi nawiązuje się przez liczne wejścia coaxial S/PDIF, LAN RJ45, jedno USB, oraz aż trzech optycznych S/PDIF.

H9002

Hegel H90 może pochwalić się również implementacją wysokiej jakości wyjścia słuchawkowego, dzięki której urządzenie zapewnia pełną kontrolę nad nawet najtrudniejszymi konstrukcjami o nominalnej impedancji wynoszącej nawet 600Ohm. Funkcjonalne urządzenie prezentuje się stylowo i nowocześnie.

Wzmacniacz zintegrowany Hegel H90 pojawi się w sprzedaży w drugiej połowie miesiąca, a jego cena będzie oscylowała w granicach 7390 zł.

Źródło: Hegel, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.