HiBy R3: przenośny odtwarzacz muzyczny

Marek Cekaw
HiBy R3: przenośny odtwarzacz muzyczny

Firma HiBy Music pokazała swój najnowszy sprzęt, skierowany do osób pragnących słuchać muzyki poza domem. Jest to niewielki odtwarzacz muzyczny o nazwie HiBy R3, który miło małych rozmiarów oferuje całkiem sporo funkcji.

0

Wprawdzie od kilku lat funkcję przenośnych odtwarzaczy plików audio przejęły smartfony, ale wiele osób wciąż woli dedykowany sprzęt, który jest bardziej poręczny i znacznie tańszy. Jednym z najnowszych odtwarzaczy przenośnych jest HiBy R3 opracowany przez specjalistów z firmy HiBy Music.

HiBy R3 1

Nowy sprzęt przedstawia się bardzo interesująco, gdyż mimo niewielkich rozmiarów oferuje wszystko co potrzebne do słuchania muzyki, zaś jego funkcjonalność stoi na bardzo wysokim poziomie. Produkt ma 3,2" dotykowy ekran oraz wbudowane WiFi i został zaprojektowany przede wszystkim do współpracy z serwisem Tidal. Do sterowania odtwarzaniem muzyki służą natomiast umieszczone w obudowie przyciski.

HiBy R3 2

HiBy R3 obsługuje całkiem szeroką gamę formatów, mianowicie FLAC, APE, EMA, WAV, AIFF, DSD IOS, DFF oraz OGG. Wyposażono go także w DAC ESS ES9028Q2M, a więc wspiera pliki o rozdzielczości 64-bity/384 kHz oraz DSD 128/256. Wyposażono go ponadto w technologie Bluetooth 4.1 aptX, DLNA oraz AirPlay.

HiBy R3 3

HiBy R3 kosztuje 200 dolarów i można go zakupić na Kickstarterze.

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.