HiMedia Q30: odtwarzacz 4K i Android TV w jednym

Jakub Kornacki
HiMedia Q30: odtwarzacz 4K i Android TV w jednym

HiMedia Q30 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K HDR, który jednocześnie może pełnić funkcję Android TV Box. Uniwersalne urządzenie może stać się prawdziwym domowym centrum rozrywki multimedialnej.

0

HiMedia Q30 jest uniwersalnym odtwarzaczem wszelkiego rodzaju plików multimedialnych. Zaawansowane technologicznie urządzenie jest w stanie odtwarzać najwyższy standard rozdzielczości 4K Ultra HD z HDR10. Model jest w stanie odwtarzać wszystkie popularne formaty wideo, łącznie z HEVC/H.265 10bit(4K@60Hz) oraz H.264(4K@30Hz). Warto również wspomnieć o obrazach Blu-ray 3D czy DVD - te również nie stanowią dla odtwarzacza żadnych problemów.HiMedia-Q30-z-boku-6

HiMedia Q30 to nie tylko wysokiej jakości obraz, ale również i dźwięk. Odtwarzacz został przystosowany do współpracy z amplitunerami i zestawami kina domowego. Produkt jest w stanie generować wysokiej jakości dźwięk przestrzenny w konfiguracji 7.1. Sercem urządzenia jest wydajny i prędko działający chipset HiSilicon, który odpowiada za sprawne odtwarzanie wszelkiego rodzaju plików. Producent wyposażył urządzenie w 2 GB pamięci RAM, a także 8 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej.

HiMedia Q30 złącza_7

W HiMedia Q30 zastosowano najnowszy system Android Nougat 7. Urządzenie oferuje dostęp do platformy Google Play, w której użytkownicy mogą skorzystać z ogromnej liczby przeróżnych aplikacji multimedialnych. Wielofunkcyjny odtwarzacz może pracować również jako Android TV Box, zmieniając telewizory w nowoczesne centrum rozrywki multimedialnej. Urządzenie prezentuje się stylowo i nowocześnie.

Odtwarzacz HiMedia Q30 wyceniono na 399 zł.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą odtwarzaczy multimedialnych.

Źródło: C4i, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.