Hisense 55H9080E: nowoczesny i tani telewizor z Alexą

Marek Cekaw
Hisense 55H9080E: nowoczesny i tani telewizor z Alexą

Firma Hisense wprowadza na rynek nowy telewizor Smart TV. Model 55H9080E, dysponuje 55" matrycą 4K w technologii LED i został wzbogacony o współpracę z cyfrowym asystentem Alexą. Dzięki temu, sterowanie funkcjami odbiornika staje się znacznie wygodniejsze.

0

Kolejni producenci telewizorów wzbogacają swą ofertę o technologie cyfrowych asystentów. Następną firmą, która widzi potencjał w głosowych pomocnikach jest Hisense, która zastosowała jednego z nich w swym najnowszym modelu odbiornika.

Hisense 55H9080E to telewizor z matrycą 4K LED i funkcjami Smatrt TV, charakteryzujący się nowoczesnym i stylowym wzornictwem. Producent zadbał o to, by ramka otaczająca wyświetlacz stała się praktycznie niewidoczna, zaś elegancka podstawka zapewnia mu pełną stabilność na szafkach lub stolikach. Odbiornik wyposażono w firmową, opatentowaną technologię Ultra LED, zapewniającą wysoką jakość obrazu oraz duże nasycenie kolorów. Dzięki temu obraz jest naturalny, zaś technologia HDR dodatkowo podnosi jego kontrast, poprawiając widoczność w ciemniejszych scenach. Kolejną zaletą sprzęt jest funkcja strefowego ściemniania podświetlenia ekranu, zapewniająca lepszą kontrolę nad kontrastem.

Hisense 1

Największym atutem Hisense 55H9080E jest jednak wbudowany asystent Alexa. Przy jego pomocy użytkownik może kontrolować wszystkie funkcje odbiornika za pomocą własnego głosu. I nie tylko regulować głos czy zmieniać kanały, ale też uzyskać dostęp do treści za pomocą takich aplikacji jak Netflix, YouTube, Vudu oraz wielu innych. Oprócz tego, Alexa umożliwia także sterowanie wieloma innymi urządzeniami domowymi, np. kontrolowanie oświetlenia, ogrzewania i innych systemów.

Mimo dużej funkcjonalności, Hisense 55H9080E wcale nie jest sprzętem drogim. Na amerykańskim rynku kosztuje bowiem 699,99 dolarów.

Hisense 2

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.