Hisense H55M6600: tani telewizor z HDR

Marek Cekaw
Hisense H55M6600: tani telewizor z HDR

Marka wyrobiła sobie pozycję producenta telewizorów Ultra HD, rywalizując z potężnymi konkurentami przy pomocy bardzo atrakcyjnej polityki cenowej. Jej odbiorniki są nie tylko nowoczesne i zapewniają dobrą jakość obrazu, ale przede wszystkim płaci się za nie znacznie mniej niż za inne modele.

0

Hisense zaprezentował niedawno kolejny model odbiornika, który może zainteresować konsumentów poszukujących sprzętu oferującego najnowsze zdobycze technologii. H55M6600 to produkt wyposażony w zakrzywioną 55" matrycę Ultra HD, który jest kompatybilny z systemem HDR.

Hisense1

Producent wyposażył go w cztery wejścia HDMI, z czego dwa porty są w wersji HDMI 2.0. Dodatkowo użytkownik tego telewizora ma do dyspozycji trzy wejścia USB, w tym jedno USB 3.0.

H55M6600 dysponuje także bardzo wydajnym, czterordzeniowym procesorem, który zajmuje się funkcjami smart, jak również zapewnia upscaling materiałów do rozdzielczości 4K. Odbiornik pozwala również na streaming treści w 4K z takich usług jak Netflix, Amazon Video, jak również YouTube.

Hisense2

Hisense H55M6600 jest obecnie jednym z tańszych odbiorników Ultra HD dostępnych na rynku. Na brytyjskim Amazonie można go zakupić w cenie 700 funtów.

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.