Hisense M5500: budżetowy telewizor 4K

Marek Cekaw
Hisense M5500: budżetowy telewizor 4K

Większość producentów telewizorów, szczególnie w przypadku modeli 4K, ustala ceny swego sprzętu na dość wysokim poziomie. Na ich tle wyróżnia się jednak firma Hisense, która od kilku lat oferuje modele w bardzo przystępnych cenach. Jej najnowszy produkt również jest pod tym względem bardzo atrakcyjny.

0

Nowy model ma symbol M5500 i został wyposażony jest w 65" panel wyświetlający obraz o rozdzielczości 4K. Producent zadbał także o obecność systemu HDR wzbogacającego jego kontrast oraz nasycenie kolorów. Dzięki tej technologii, prezentowane barwy są bardzo naturalne i mamy więc bielszą biel oraz znacznie głębszą czerń.

hisense_k5510_1

O funkcjonalność nowego odbiornika dba czterordzeniowy procesor, obsługujący wszystkie funkcje Smart. Po podłączeniu go do internetu, możemy więc korzystać z różnego rodzaju aplikacji, przeglądać zasoby sieci oraz korzystać z filmowych serwisów, takich jak Amazon Prime Instant Video, Netflix, jak również BBC iPlayer.

Odbiornik wyposażono w cztery złącza HDMI 2.0 z HDCP 2.2, umożliwiające podłączenie dodatkowych urządzeń oraz zapewniające kompatybilność z najnowszymi odtwarzaczami płyt Blu-ray UHD. Są także trzy wejścia USB (jedno w wersji 3.0), a także optyczne złącze do podłączenia soundbara.

hisense_k5510_2

Hisense M5550, jak na oferowane możliwości, jest sprzętem bardzo tanim. Na brytyjskim rynku odbiornik dostaniemy w cenie 899 funtów.

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.