Honeywell Smart Home Security: domowy system alarmowy

Marek Cekaw
Honeywell Smart Home Security: domowy system alarmowy

Firma Honeywell zaprezentowała nowy produkt o nazwie Smart Home Security. Jest to modularny domowy system alarmowy, bazujący na kamerze monitoringu oraz wirtualnym asystencie strzegącym domu.

0

Współczesne systemy alarmowe znacznie różnią się od produktów oferowanych kilkanaście lat temu. Obecnie większość tego typu urządzeń jest inteligenta, oferując opcje poprawiające efektywność działania takich rozwiązań. Jednym z najnowszych produktów jest Smart Home Security firmy Honeywell, który został właśnie zaprezentowany.

To inteligentny, modularny system pilnujący domu przed intruzami, bazujący na kamerze monitoringu Camera Base Station oraz dodatkowych elementach wyposażenia, które można do niej podpiąć. Owe akcesoria, to m.in., inteligentne sensory otwartych drzwi i okien, a także zdalny klucz zapewniający pełną kontrolę nad systemem.

Camera Base Station, to nie tylko sama kamera, ale też cała centralka sterująca. Dlatego ma wbudowany czterordzeniowy procesor Snapdragon taktowany zegarem 2 GHz, zaś obraz obraz w rozdzielczości 1080p, przy czym jej kąty widzenia wynoszą 145 stopni.

Na jej wyposażeniu znajdziemy także zestaw mikrofonów rejestrujących dźwięk oraz 5 W głośnik. Te elementy przeznaczone są do komunikacji użytkownika z cyfrowym asystentem Alexą, który wbudowany jest w system i pozwala go wygodnie kontrolować. W przyszłości dojdzie także wsparcie dla Apple HomeKit oraz Google Assistant.

Smart Home Security System do sprzedaży trafi w marcu przyszłego roku. Produkt kosztować ma 399 dolarów, a więcej informacji na jego temat uzyskacie na stronie Indiegogo.

Smart Home Security System1

Źródło: Indiegogo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.