Hoover Athen Evo: wydajny odkurzacz bezprzewodowy

Jakub Kornacki
Hoover Athen Evo: wydajny odkurzacz bezprzewodowy

Cichy, wydajny i praktyczny - to najważniejsze cechy, jakimi można określić najnowszy odkurzacz bezworkowy Hoover Athen Evo. Produkt wyróżniający się dużą siłą ssącą wyposażono w mocny akumulator.

0

Według założeń producenta, najnowszy bezprzewodowy odkurzacz bezworkowy Hoover Athen Evo jest wydajnym urządzeniem, które ma zagwarantować najwyższy poziom czystości, który byłby porównywalny z osiągami tradycyjnych odkurzaczy przewodowych o mocy 2500 W. Nowy model charakteryzuje się mocą do 32,4 V. Produkt został wyposażony w wydajny akumulator. W pełni naładowana bateria umożliwi 120-minutową pracę.hv1

Hoover Athen Evo to odkurzacz przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń ze wszelkiego rodzaju powierzchni płaskich. Praca urządzenia opiera się na działaniu systemu Easy Driving. Dzięki niej użytkownik z łatwością dotrze do trudno dostępnych miejsc, takich jak np. powierzchnie pod kanapą czy szafkami. Specjalna konstrukcja urządzenia umożliwia przechylanie go nawet o 180o. Wystarczy jeden prosty obrót nadgarstka, by zupełnie zmienić położenie i sposób sprzątania nowego odkurzacza.

hv

Hoover Athen Evo jest wyjątkowo prosty w obsłudze. Czyszczenie turboszczotki przebiega sprawnie i jest proste dzięki specjalnemu systemowi zwalniania. Szybkie i higieniczne opróżnianie pojemniczka na zanieczyszczenia eliminuje potrzebę jakiegokolwiek kontaktu dłoni użytkownika z brudem. Lekki, kompaktowy, praktyczny i ergonomiczny odkurzacz sprawi, że mozolny proces odkurzania stanie się prostą i przyjemną czynnością domową.

Bezprzewodowy odkurzacz bezworkowy Hoover Athen Evo wyceniono na 640 zł.

Źródło: Hoover, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.