Hoover Clik: kompaktowy odkurzacz ręczny

Jakub Kornacki
Hoover Clik: kompaktowy odkurzacz ręczny

Niewielkich rozmiarów odkurzacz podręczny Hoover Clik może okazać się niezbędnikiem w każdym domu. Urządzenie z pewnością przyda się do usunięcia zanieczyszczeń z niezbyt wielkich powierzchni, a także trudno dostępnych miejsc.

0

Kompaktowe rozmiary Hoover Clik sprzyjają korzystaniu z nowego urządzenia. Ten niewielkich rozmiarów odkurzacz podręczny może okazać się bardzo przydatnym produktem do wyczyszczenia trudno dostępnych miejsc. Oprócz tego bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku konieczności wyczyszczenia kanapy czy tapicerki. 

Hoover_odkurzacz Clik_ SC72DWG4_foto1

Hoover Clik to produkt, dzięki któremu podczas sprzątania kontakt użytkownika z kurzem jest ograniczony do minimum. W tym niewielkim odkurzaczu ręcznym producent zastosował technologię ADC (Advance Dust Control), dzięki której użytkownik sam decyduje, na jaką szerokość ma zostać odtworzony pojemnik na kurz. Można go bowiem uchylić na szerokość 45o lub 90o. Opróżnianie pojemnika jest bardzo proste i wymaga w tym celu naciśnięcie jednego przycisku.Hoover_odkurzacz Clik_ SC72DWG4_foto2

Wszystkie dodatkowe akcesoria są zintegrowane z urządzeniem, dlatego użytkownik ma w je w każdej chwili przy sobie. Konstrukcja odkurzacza jest kompaktowa i ergonomiczna. Praca z tym niewielkim urządzeniem nie stanowi najmniejszego problemu. Odkurzacz może zostać zamontowany na ścianie.

Odkurzacze Hoover w promocyjnych cenach znajdziesz tutaj.

Źródło: Hoover, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.