Hotpoint 641 DD/HA: tradycyjna płyta gazowa

Jakub Kornacki
Hotpoint 641 DD/HA: tradycyjna płyta gazowa

Wybór płyty grzewczej często bywa kłopotliwy. Na rynku dostępne są urządzenia oferujące różne technologie grzania. Standardowa płyta gazowa Hotpoint 641 DD/HA może okazać się bardzo dobrym wyborem.

0

Płyty gazowe stale cieszą się dosyć dużą popularnością. Przewagę nad pozostałymi rozwiązaniami grzewczymi (np. nad płytami indukcyjnymi) zyskują one przede wszystkim poprzez mniejsze koszta związane z eksploatacją. Montaż płyty gazowej w kuchni wiąże się z dostępem do rury gazowej z odpowiednim zaworem. Jeśli takiej nie posiadamy, trzeba zastanowić się nad alternatywnym rozwiązaniem w postaci butli gazowej podpiętej do systemu kuchennego.641 DD HA(DS)

Płyta gazowa Hotpoint 641 DD/HA została wyposażona w cztery żeliwne palniki różnej wielkości. Producent zastosował przydatny system odcinający dopływ gazu w przypadku zagaśnięcia płomienia na przykład w wyniku zalania palnika lub przeciągu. Dzięki temu ryzyko ulatniania się gazu zostaje wyeliminowane. 641 DD HA(BK)

Hotpoint 641 DD/HA jest szklaną płytą gazową, którą bardzo prosto utrzymać w czystości. Szkło, w połączeniu z czarnymi palnikami mogą stać się atrakcyjnym elementem dekoracyjnym wyposażenia kuchennego. Szklana płyta gazowa marki Hotpoint jest dostępna w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, kawowej i piasku pustyni. Na przodzie płyty umieszczono panel sterowania z wbudowaną zapalarką. Rozwiązanie to eliminuje potrzebę korzystania z zapałek bądź zapalniczek.

Źródło: Hotpoint, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.