Hotpoint CM 9945 HA: mocna kawa na dzień dobry

Jakub Kornacki
Hotpoint CM 9945 HA: mocna kawa na dzień dobry

Wielu z nas nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez filiżanki kawy. W przygotowaniu tego rodzaju napoju przychodzi nam ekspres ciśnieniowy Hotpoint CM 9945 HA. Dzięki urządzeniu możemy przygotować wiele rodzajów kawy.

0

Ekspres ciśnieniowy pozwala na przygotowanie ulubionej kawy w domowym zaciszu. Ważną rolę w tego typu sprzęcie odgrywa ciśnienie, które niewątpliwie wpływa na jakość przyrządzanego napoju. Hotpoint CM 9945 HA dodatkowo samodzielnie spienia mleko. W pełni automatyczny ekspres ciśnieniowy zachwyca nie tylko funkcjonalnością, ale i stylowym wzornictwem. Front urządzenia wykonano z połączenia szkła i stali - wpływa to na jego wytrzymałość. Specjalna powłoka Silver Ice chroni elementy ekspresu wykonane ze stali nierdzewnej.

Hotpoint_ekspres do kawy (3)

Do dyspozycji użytkownika przeznaczono elegancki i czytelny, w pełni dotykowy wyświetlacz. Hotpoint CM 9945 HA posiada możliwość zaprogramowania ustawień według preferencji poszczególnych domowników. Z różnych wariantów (5 opcji) można wybrać moc kawy, jej temperaturę, a także pojemność (również 5 wariantów).

Hotpoint_ekspres do kawy (6)

W pełni automatyczny ekspres do kawy Hotpoint CM 9945 HA został wyposażony w ceramiczny młynek, dwa zbiorniki na kawę: mieloną oraz ziarna do kawy, dyszę do spieniania mleka oraz 2-litrowy pojemnik na wodę. Ekspres doskonale komponuje się z pozostałymi urządzeniami do zabudowy marki Hotpoint. Wszystkie produkty doskonale ze sobą współgrają i mogą tworzyć harmonijną całość.

Źródło: Hotpoint, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.