Hotpoint HFO3O32WCX: energooszczędna zmywarka wolnostojąca

Jakub Kornacki
Hotpoint HFO3O32WCX: energooszczędna zmywarka wolnostojąca

Zmywarka wolnostojąca Hotpoint HFO3O32WCX jest funkcjonalnym urządzeniem, które wyręczy domowników w codziennym rytuale zmywania brudnych naczyń. Produkt jest cichy i energooszczędny.

0

Hotpoint HFO3O32WCX reprezentuje klasę A+++ efektywności energetycznej. Producent dodaje również, że model ten jest o 25% bardziej wydajny w porównaniu do konkurencyjnych urządzeń tego typu reprezentujących klasę A. Szeroka zmywarka wolnostojąca została wyposażona w powiększoną komorę wewnętrzną, w której zmieści się aż 14 pełnych kompletów naczyń. Podczas cyklu pracy urządzenie pobiera zaledwie 9 litrów wody.Zmywarka_Hotpoint HFO3032WCX

Warto również zwrócić na niezwykle cichą pracę zmywarki. Poziom hałasu wydawanego przez to urządzenie podczas trwania cyklu pracy nie przekracza 42 dB. Sercem Hotpoint HFO3O32WCX jest silnik inwerterowy. Jego główne zadanie polega na kontrolowaniu najważniejszych parametrów pracy, jakimi są: ilość, ciśnienie i temperatura wody. Model ma wymiary 850 x 600 x 600 mm i jest dostępny w kolorze Inox (srebrnym).

Zmywarka_Hotpoint_1

Do dyspozycji użytkowników przeznaczono aż 9 różnych programów pracy. Wybór odpowiedniego zależny jest od stopnia i rodzaju zabrudzeń. Użytkownicy mogą opóźnić start poszczególnego programu nawet o 24 godziny. Atutem urządzenia jest dodatkowa półka na sztućce, która nie ogranicza pojemności wsadu.

Źródło: Hotpoint, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.