Hotpoint HIO 3T1239: szeroka zmywarka do zabudowy

Jakub Kornacki
Hotpoint HIO 3T1239: szeroka zmywarka do zabudowy

Hotpoint HIO 3T1239 W jest kolejnym, szerokim modelem zmywarki przeznaczonej do zabudowy w bogatej ofercie producenta. Urządzenie wyróżnia się eleganckim wzornictwem, cichą pracą i niskim poborem energii.

0

Marka Hotpoint jest już dosyć dobrze rozpoznawalnym producentem w kategorii AGD. Nic w tym dziwnego, bowiem technologie stosowane w zmywarkach firmy są gwarancją wysokiej jakości zmywania oraz suszenia, a same koszta związane z eksploatacją czy nawet samym faktem zakupu urządzenia nie są wcale zawyżone w porównaniu do konkurencyjnych producentów.

Hotpoint HIO 3T1239 W to zmywarka o szerokości 60 cm przeznaczona do zabudowy. Producent zapewnia, że jednorazowo zmywarka ta jest w stanie umyć 14 pełnych kompletów naczyń, a podczas jednego cyklu pracy urządzenie ma zużyć wyłącznie 9 litrów wody. Model reprezentuje klasę A++ efektywności energetycznej.Zmywarka Hotpoint HIO 3T1239 W

Hotpoint HIO 3T1239 W wyposażono w 9 różnych programów pracy, które można dobierać w zależności od stopnia i rodzaju zabrudzeń. Ciekawym rozwiązaniem wydaje się być funkcja Zone Wash 3D, dzięki której użytkownik może indywidualnie rozdysponować energię oraz efektywność zmywania w poszczególnych koszach. Dzięki tej funkcji można np. zaoszczędzić do 40% energii czy zwiększyć intensywność zmywania w wybranym koszu.

Sercem zmywarki jest wydajny silnik inwerterowy, który stwarza możliwość kontrolowania parametrów cyklu zmywania, takich jak temperatura wody czy ciśnienie. W urządzeniu znajdziemy również ciekawy program dezynfekujący wykorzystujący wysoką temperaturę (od 65oC do 70°C) do sterylnego i dokładnego zmywania nie tylko naczyń, ale także akcesoriów dziecięcych, np. butelek.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą zmywarek marki Hotpoint.

Źródło: Hotpoint, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.