Hotpoint HIO 3T132 W O: elegancka zmywarka do zabudowy

Jakub Kornacki
Hotpoint HIO 3T132 W O: elegancka zmywarka do zabudowy

Praktyczna, oszczędna i elegancka. Tak w skrócie można określić najnowszą zmywarkę do zabudowy Hotpoint HIO 3T132 W O. Urządzenie wykorzystuje szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

0

Hotpoint HIO 3T132 W O jest zmywarką do zabudowy o szerokości 60 cm. Pomimo zastosowanych licznych rozwiązań technologicznych, które przekładają się na szybkie i efektywne mycie naczyń, model reprezentuje klasę A+++ efektywności energetycznej. Producent podkreśla, że podczas jednego cyklu pracy urządzenie zużywa wyłącznie 9 litrów wody. We wnętrzu zmywarki powinno zmieścić się 14 pełnych kompletów naczyń.Zmywarka Hotpoint HIO 3T123 O

Do dyspozycji użytkowników przeznaczono aż 14 programów pracy. Wybór odpowiedniego z nich uzależniony jest od stopnia i rodzaju zabrudzeń. Warto zwrócić uwagę na zastosowany program samoczyszczący, którego główne zadanie polega na dezynfekcji wnętrza zmywarki. Czas jego trwania wynosi około 50 minut. Praca urządzenia nie jest głośnia i nie przekracza poziomu 42 dB. 

Zmywarka_Hotpoint_1 (1)

Ciekawą funkcją wydaje się być program opóźniający rozpoczęcie cyklu pracy nawet do 12 godzin. Zastosowana przez producenta technologia Active Oxygen, która ma usuwać nawet do 70% nieprzyjemnych zapachów i do 90% bakterii. Wszystko to za sprawą ozonu, który jest wytwarzany za pomocą generatora umieszczonego na wewnętrznej stronie drzwi zmywarki. Hotpoint HIO 3T132 W O prezentuje się stylowo i nowocześnie.

Ceny zmywarki do zabudowy Hotpoint HIO 3T132 W O rozpoczynają się od 1549 zł.

Źródło: Hotpoint, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.