Hotpoint: seria urządzeń do zabudowy

Jakub Kornacki
Hotpoint: seria urządzeń do zabudowy

Podczas targów EuroCucina firma Hotpoint zaprezentowała serię urządzeń kuchennych do zabudowy, które łączą w sobie wyjątkowy styl, innowacyjne rozwiązania technologiczne, a także oryginalne, ponadczasowe i bardo eleganckie wzornictwo.

0

Hotpoint jest marką, która cieszy się dużym zaufaniem i popularnością. Producent nieustannie prowadzi prace nad nowymi rozwiązaniami technologicznymi, które mają za zadanie sprostać oczekiwaniom klientów. Funkcjonalne urządzenia projektowane są w taki sposób, aby ich eleganckie i ponadczasowe wzornictwo mogło wpasować się w każdego rodzaju wystrój wyposażenia wnętrza.

W skład najnowszych urządzeń kuchennych do zabudowy firmy Hotpoint wchodzą piekarniki, piekarniki parowe, kuchenki mikrofalowe z funkcją piekarnika, ekspresy do kawy, lodówki, zamrażarki oraz zmywarki. Funkcjonalne urządzenia wyposażone w szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych oferują dużą wydajność i zostały zaprojektowane zgodnie z duchem powszechnie uznanego minimalizmu i stylowego wyglądu.zxInnowacyjne piekarniki pozwalają odkryć nowe uroki gotowania. urządzenia wyposażone w zintegrowany system zaawansowanych technologii i nowoczesnych funkcji zapewniają zadowalające rezultaty pracy oraz oferują większą kreatywność podczas pieczenia. Innowacyjne płyty gazowe i indukcyjne charakteryzuje natomiast elegancki design i wyjątkowa technologia, która oferuje wydajny płomień oraz system wykrywania i eliminacji przykrego zapachu.

Innowacyjne kuchenki mikrofalowe posiadają funkcję nie tylko podgrzewania i rozmrażania, ale także grilla oraz piekarnika. Dzięki nim użytkownik będzie mógł przygotować różnorodne potrawy. Stylowe wzornictwo w połączeniu z szeregiem funkcjonalnych programów sprawi, że te uniwersalne urządzenia sprawdzą się w każdej kuchni.

Zaawansowane zmywarki zapewnią dokładne wyczyszczenie każdego rodzaju zabrudzeń, a dodatkowo pomieszczą w swym wnętrzu nawet kilkanaście naczyń więcej w porównaniu do standardowych urządzeń czyszczących dostępnych na rynku. Z kolei chłodziarko-zamrażarki przeszły zupełną odnowę - cechuje je elegancki wygląd, piękne wykończenie oraz zastosowanie zaawansowanych rozwiązań technologicznych zapewniających dłuższą świeżość przechowywanych produktów spożywczych.

Źródło: Hotpoint, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.