Housmile IH: ciśnieniowy garnek do ryżu

Marek Cekaw
Housmile IH: ciśnieniowy garnek do ryżu

Gotowanie wcale nie musi być trudne. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele urządzeń, które nam to ułatwiają, a jednym z nich takich produktów jest elektryczny garnek ciśnieniowy do gotowania ryżu - Housmile IH.

1

Housmile IH to nowoczesny sprzęt do naszej kuchni, wyposażony w technologię indukcyjną oraz zaawansowane sterowanie mikroprocesorowe wszystkimi funkcjami. Produkt oferuje 19 różnych programów gotowania i oprócz ryżu, można w nim przygotować m.in., także mięsa, zupy, ciasta, warzywa, steki, fasolę oraz jogurty. Producent zadbał także o wygodę sterowania, gdyż urządzenie kontrolowane jest za pomocą czytelnego panelu dotykowego, umożliwiającego wybranie pożądanego programu oraz ustawienie za jego pomocą wszystkich parametrów pracy.

Housmile IH 1

Dodatkowym atutem podnoszącym użyteczność jest konstrukcja urządzenia. Wyposażono je bowiem w potrójny system grzewczy, składający się z grzałek umieszczonych na dnie, po bokach oraz w pokrywie, dzięki czemu ciepło jest rozprowadzane równomiernie i dociera do potrawy z każdej strony. Plusem jest także możliwość wyjęcia wewnętrznego pojemnika, co znacznie ułatwia utrzymanie sprzętu w czystości.

Housmile IH 2

Housmile IH dostępny jest w internetowych sklepach w cenie 143,99 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

runner300

Herodot spisywal historie 2500 lat temu dla przyszlych pokolen, zeby nie zostala zapomniana. Opisal tez dlugosc zycia etiopow i persow. etiopowie na gotowanym miesie i piciu mleka dozywali do 120 lat , a czesto ten wiek przekraczali, persowie na zbozach dozywali do 80. Mozna w historii znalezc opisy osob, ktore zyly znacznie dluzej, co zostalo opisane, po 130, a nawet 150 lat. I nie dozywali tylu lat na wegerarianizmie. warzywa to woda, owoce sa na wino. Zboza kiedys byly uprawiane do zywienia bydla, czlowiek z czasem tez zaczal je jesc. Ale to nie jest naturalne pozywienie czlowieka.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.