Huawei TE60 - profesjonalny terminal do wideokonferencji

Marek Cekaw
Huawei TE60 - profesjonalny terminal do wideokonferencji

Firma KONTEL specjalizująca się w dystrybucji systemów do wideokonferencji, wprowadza na polski rynek najnowszy terminal Huawei TE60, który jest jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń w swej klasie.

0

Huawei TE60 zaprojektowano przede wszystkim do organizowania wideokonferencji na dużych salach, dlatego też wyposażono go w łączność WiFi, dzięki której uczestnicy mogą liczyć na bezprzewodowe udostępnianie prezentacji w jakości Full HD, gdyż system umożliwia przesyłanie obrazu w rozdzielczości 1080 p i 60 klatkach, a także dźwięku w systemie AAC-LD. Współpracuje także z funkcją Multi-view, umożliwiającą przesyłanie obrazów z wielu kamer jednym strumieniem wideo.

Terminal obsługuje komendy głosowe w wielu językach, przy pomocy których można się dołączyć do konferencji, lub też połączyć się z rozmówcą. Zaletą systemu jest także możliwość przesyłania prezentacji z komputerów zlokalizowanych w różnych miejscach. Uczestnicy konferencji sami mogą wybierać prezentacje, które chcą oglądać, niezależnie od innych osób biorących w niej udział.

Technologia współpracuje z formatami obrazu H.264 HP i VME (Video Motion Enhancement) oraz obsługuje dźwięk AAC-LD z automatycznym kasowaniem echa (AEC) i redukcją szumów otoczenia (ANS).

Producent zadbał także o bezpieczeństwo przekazu, za którą odpowiada technologia SEC (Super Error Concealment). Protokół H.460 i technologia SNP zapewniają łatwe i bezpieczne przesyłanie wideokonferencji przez firewall traversal, a także wykorzystanie protokołów szyfrowania H.235 oraz SRTP, TLS i HTTPS.

HUAWEI TE601

HUAWEI TE602

Źródło: Wideokonferencje.net

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.