Hurom HW Pro: profesjonalna wyciskarka do soków

Jakub Kornacki
Hurom HW Pro: profesjonalna wyciskarka do soków

Hurom HW Pro jest najnowszą komercyjną wyciskarką do soków, która została zaprojektowana w celu profesjonalnych zastosowań w restauracjach, hotelach czy juice barach. Urządzenie oferuje smak świeżych i zdrowych soków, a jednocześnie najwyższą jakość usług.

0

Hurom HW Pro jest profesjonalną wieloobrotową wyciskarką do soków, którą charakteryzuje wyjątkowo cicha praca. Sam proces wyciskania soków nie naraża źródeł witamin na podgrzewanie, co znacznie wpływa na nie narażanie soku na utratę wartościowych substancji odżywczych. Sok pochodzący z Hurom HW Pro jest źródłem witamin, enzymów i minerałów.

Główną zaletą nowej wyciskarki do soków jest długotrwały okres pracy, dzięki czemu jest urządzeniem pasującym do restauracji czy juice barów. Model został wyposażony w trzy misy, z których każda ma pojemność jednego litra. Intuicyjny panel sterowania zapewni każdemu komfortowe i proste sterowanie.hw

Hurom HW Pro zastosowano wydajny wałek i sito, których zadanie polega na minimalizowaniu ryzyka blokowania produktów w komorze wsadowej wyciskarki. Z kolei zastosowane obrotowe szczoteczki odpowiadają za oczyszczanie misy. Proces ten zabezpiecza ją urządzenie przed niechcianym przegrzaniem. 

Obudowa Hurom HW Pro została wykonana z higienicznej, trwałej i wytrzymałej na uszkodzenia mechaniczne stali nierdzewnej. Wzornictwo zaawansowanego urządzenia zostało nagrodzone w prestiżowym konkursie Red Dot Award. 

Wyciskarka do soków Hurom HW Pro jest już dostępna w sprzedaży, a jej cena wynosi 8090 zł.

Źródło: Hurom, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.