IKEA Eneby: pierwszy głośnik producenta mebli

Marek Cekaw
IKEA Eneby: pierwszy głośnik producenta mebli

Szwedzki koncern IKEA wzbogaca swą ofertę o produkty z całkowicie nowych dla niego branży. Producent mebli wprowadza właśnie na rynek swój pierwszy bezprzewodowy głośnik o nazwie Eneby, przeznaczony do domowego użytku.

0

IKEA Eneby dostępny jest w dwóch rozmiarach (20 x 20 cm oraz 30 x 30 cm) i został dopasowany wzornictwem oraz kolorystyką (wersje czarna, biała i szara) do innych produktów szwedzkiej marki. Jak wiele innych głośników przenośnych, ten model również jest przenośny i można nie tylko ustawić go na półce, ale też zamocować na ścianie.

Mniejszy model dysponuje zintegrowanym uchwytem ułatwiającym jego transport, a opcjonalnie można go wyposażyć w pakiet baterii pozwalających używać sprzętu poza domem. Dzięki technologii Bluetooth, użytkownik może streamować do głośnika muzykę ze smartfonów lub komputerów.

Mniejszy wariant IKEA Eneby kosztuje 49 dolarów, natomiast za większy trzeba zapłacić 89 dolarów. Jeśli mniejszą wersję głośnika chcemy używać poza domem, wówczas musimy dopłacić 20 dolarów za pakiet baterii. Podstawka kosztuje dodatkowe 10 dolarów.

IKEA Eneby

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.