I'm Back zmieni stary aparat w cyfrową wersję

Marek Cekaw
I'm Back zmieni stary aparat w cyfrową wersję

Na Kickstarterze pojawił się ciekawy gadżet przeznaczony dla fotografów. Akcesorium o nazwie I'm Back przeznaczone jest dla posiadaczy analogowych aparatów, którzy chcieliby zyskać trochę nowoczesnych funkcji oferowanych przez cyfrowe modele.

0

Mimo rozwoju fotografii cyfrowej, wiele osób pozostaje przy aparatach analogowych twierdząc, że produkują bardziej naturalne i cieplejsze zdjęcia. Niektórzy żałują jednak braku przydatnych funkcji oferowanych przez modele cyfrowe, takich jak możliwość podejrzenia zdjęcia po jego wykonaniu.

I'm Back1

Nie trzeba jednak rezygnować z analogowego sprzętu, by móc z takich opcji skorzystać. Może nam je zaoferować produkt o nazwie I'm Back. Jest to specjalne akcesorium zaprojektowane dla analogowych aparatów, które przekształca je w analogowo-cyfrową hybrydę. Urządzenie dysponuje 2-calowym dotykowym ekranem oraz wbudowanym modułem WiFi, pozwalającym od razu przesyłać zdjęcia do komputera. Ma również 16 MP sensor cyfrowy od Panasonica, wspomagany procesorem obrazu Novatek 96660. Produkt wykorzystuje analogowy aparat, używając jego obiektywu, a następnie konwertuje wykonane zdjęcia na format cyfrowy.

I'm Back2

Produkt pojawi się w sprzedaży już niebawem i będzie kosztował 225 europ. Więcej informacji na jego temat uzyskacie na stronie Kickstartera. Tam również możecie go zamówić.

I'm Back3

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.