Indesit BTW A51052: pralka dla niewidomych

Jakub Kornacki
Indesit BTW A51052: pralka dla niewidomych

Wąska pralka ładowana od góry to produkt, który z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym domu. Wydajna Indesit BTW A51052 oferuje domownikom do dyspozycji wiele przeróżnych programów pracy.

0

Indesit BTW A51052 jest niewielką pralką, która znajdzie zastosowanie w łazienkach o niedużym metrażu. Wąska, lecz pakowna pralka ma pojemność wsadu wynoszącą 5 kg. Urządzenie wykazuje właściwości przyjazne środowisku naturalnemu. W cyklu pracy produkt wykorzystuje minimalną ilość wody i prądu. Pralka reprezentuje bowiem klasę A++ efektywności energetycznej. Warto również zwrócić uwagę na cichą pracę urządzenia, która oscyluje w granicach 60 dB podczas prania oraz 76 dB podczas wirowania.Pralka Indesit Top Loader (1)

Indesit BTW A51052 wyposażono w czternaście różnych programów prania, które zostały przeznaczone do różnych rodzajów tkanin. Jednym z najciekawszych rozwiązań zastosowanych w nowej pralce jest funkcja Turn&Wash. 45-minutowy program został przeznaczony dla lekko zabrudzonych bawełnianych lub syntetycznych tkanin. Użytkownik ma również możliwość opóźnienia rozpoczęcia cyklu prania do dwunastu godzin. 

Pralka Indesit Top Loader_1

Jedną z najciekawszych opcji zastosowanych w przypadku nowej pralki Indesit BTW A51052 jest specjalna nakładka dla osób niewidzących lub mających problem ze wzrokiem. Nakładka ma kształt prostokąta wielkości programatora z wyciętym otworem na pokrętło. Na brzegach umieszczono wypukłe oznaczenia, dzięki którym osoby z wadą wzroku mogą ustawić gałkę programatora na właściwym programie. Zakup pralki ze specjalną nakładką nie ponosi za sobą żadnych dodatkowych kosztów.

Pralka ładowana od góry Indesit BTW A51052 jest już dostępna w sprzedaży, a jej ceny rozpoczynają się od 899 zł.

Źródło: Indesit, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.