Innowacje w lodówkach LG, ratunek przed upałami

Artykuł powstał we współpracy z firmą LG
Marek Cekaw
Innowacje w lodówkach LG, ratunek przed upałami

Na polski rynek weszły właśnie najnowsze lodówki od LG projektowane według koncepcji: „Innovations for better life”. Projektanci LG zaprojektowali rozwiązania, które oprócz świeżych produktów na dłużej, zagwarantują także szybkie ochłodzenie w upalne dni. Najnowsza linia lodówek Side-by-Side 2015 została wyposażona w zaawansowane funkcje, inteligentne technologie i innowacje, które zwiększają komfort użytkowania szczególnie latem. Zobaczmy kilka innowacyjnych rozwiązań w lodówkach LG, które pomogą przetrwać letnie upały.

0

Door-in-Door - schłodzone napoje na wyciągnięcie ręki

Nową linię wielodrzwiowych lodówek LG wyróżnia przede wszystkim innowacyjny design, którego głównym elementem jest koncepcja Door-in-Door. Ułatwia ona dostęp do najczęściej wyjmowanych produktów spożywczych, ale także ogranicza wydobywanie się zimnego powietrza z lodówki nawet o 47%. Dzięki temu konsumenci mają dosłownie „na wyciągnięcie ręki” idealnie schłodzone napoje i smakołyki, które na jeszcze dłużej zachowują swoją świeżość. Dodatkowo inżynierowie LG powiększyli pojemność lodówek najnowszej linii Side-by-Side nie zmieniając ich zewnętrznych rozmiarów. W przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku lodówek z podwójnymi drzwiami, seria LG na 2015 rok posiada dodatkowe półki nie tylko wewnątrz ramy, ale także na samych drzwiach. Dzięki temu użytkownicy mogą się cieszyć szybkim dostępem do jeszcze większej ilości produktów.

lodówka P-Next

Ekspresowa ochłoda – ekspresowe drinki

Wszystkie modele najnowszych lodówek LG Side-by-Side zostały wyposażone w automatyczną kostkarkę, w której możemy wybrać opcję przygotowania lodu kruszonego oraz w kostkach, dzięki czemu w czasie letnich upałów w szybki sposób można przyrządzić orzeźwiającą lemoniadę, koktajl lub drinka. Tym bardziej, że w nowych lodówkach LG na jednych z drzwi został zamontowany zbiornik, do którego użytkownik może wlać dowolny napój (np. wodę lub sok). W ten sposób inżynierowie rozwiązali jeden z głównych problemów towarzyszących zakupowi lodówki z kostkarką – a mianowicie wizyty specjalisty, który odpowiednio ją ustawi i podłączy do źródła wody. Zmieniono także sam projekt kostkarki. W nowej linii została ona zwężona do 135 mm, co pozwoliło na poszerzenie półek w zamrażarce.

Otwieramy letni minibar

W sezonie letnim doskonale sprawdzi się minibar, dzięki któremu można błyskawicznie sięgnąć po ulubione napoje bez otwierania całych drzwi lodówki. Wystarczy do tego lekki dotyk nawet gdy masz zajęte ręce podczas letniego przyjęcia.

Canis_Gallery_Image

Express Frz – ekspresowe chłodzenie

Z funkcją Express Frz – można ekspresowo zamrozić spore ilości produktów, a następnie przechowywać je świeże przez długi czas. Co więcej zaletą tej funkcji jest to, iż nowe dokładane produkty nie powodują rozmrażania znajdującej się tam żywności (zwłaszcza gdy mają stosunkowo wysoką temperaturę), a nagłe ich zamrożenie chroni wartości odżywcze.

Świeżo i przejrzyście

Użytkownicy nowych modeli Side-by-Side od LG mogą dostosować wnętrze lodówki do swoich własnych potrzeb i upodobań. Pozwalają one w prosty sposób zmieniać wysokość poszczególnych komór, dzięki czemu bez problemu zmieści się wewnątrz wysoki dzban z sokiem lub waza z chłodnikiem. Dodatkowo dzięki innowacyjnym rozwiązaniom takim jak Multi Air Flow i Total No Frost we wnętrzu lodówki jest równomiernie rozłożona temperatura, dzięki czemu produkty mogą być przechowywane w każdym jej miejscu w zależności od upodobań.

ezhandle

Dodatkowo nowe lodówki LG zostały wyposażone w unikalny system oczyszczający Pure N Fresh, który niweluje nieprzyjemne zapachy krążące po lodówce. Powietrze wewnątrz lodówki poddawane jest ciągłej filtracji i cyrkulacji, dzięki czemu poszczególne aromaty nie mieszają się. Zastosowane technologie w praktyce oznaczają, efektywniejsze chłodzenie, jednakową temperaturę wewnątrz poszczególnych komór i skuteczne usuwanie intensywnych zapachów. Dlatego też konsumenci, którzy zdecydują się na zakup nowej lodówki LG Side by-Side, mogą zapomnieć o skrupulatnej segregacji produktów i cieszyć się ich świeżością dłużej.

Więcej informacji o najnowszych lodówkach LG Side-by-Side na stronie LG: //www.lg.com/pl/lodowki-side-by-side

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.