Innowacyjna linia projektorów ViewSonic LightStream

Jakub Kornacki
Innowacyjna linia projektorów ViewSonic LightStream

Firma ViewSonic zaprezentowała nową linię zaawansowanych projektorów multimedialnych LightStream. Urządzenia o ultra-krótkim rzucie, bardzo dobrych parametrach technicznych oraz niskiej cenie mają stanowić poważne zagrożenie dla rynkowych konkurentów.

0

Najnowsza linia projektorów multimedialnych ViewSonic LightStream została wyposażona w funkcję SuperColor, której zadanie polega na osiąganiu wysokich poziomów jasności oraz realistycznym odwzorowaniu naturalnych kolorów. Urządzenia oferują jasność na poziomie 3200 - 3800 ANSI lumenów. Modele wchodzące w skład serii charakteryzują się wysokim współczynnikiem kontrastu oraz niską ceną związaną z eksploatacją urządzeń. 

Projektory ViewSonic LightStream oferują wiele rozbudowanych funkcji, w tym opatentowany przez producenta system PortAll. Tak naprawdę to inteligentny port MHL / HDMI, za pomocą którego użytkownik może pozwolić sobie na bezprzewodowe przesyłanie plików multimedialnych. Producent zastosował również regulację keystone, przez co montaż urządzenia staje się wyjątkowo prosty.

Wykorzystanie technologii SonicExpert ma za zadanie zapewnić wzmocniony oraz pełniejszy zakres dźwięku. Urządzenia nowej serii zostały wyposażone we wbudowany głośnik 10 lub 16W, w zależności od modelu. Oprócz tego projektory korzystają ze złącz 2xVGA, 2xHDMI (1xMHL / HDMI), Composite Video i S-Video.

Nowe projektory multimedialne serii ViewSonic LightStream pojawią się w sprzedaży na przełomie marca i kwietnia. Ich cena jest jeszcze nieznana.

Źródło: ViewSonic, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.