Innowacyjne rozwiązanie niemieckiego producenta

Jakub Kornacki
Innowacyjne rozwiązanie niemieckiego producenta

Firma Miele od wielu lat specjalizuje się w produkcji płyt indukcyjnych. Wielofunkcyjne strefy grzejne PowerFlex są nowoczesnym rozwiązaniem w rozwoju urządzeń tej kategorii.

0

Najnowocześniejsze urządzenia wyposażone w tę funkcję automatycznie dopasowują powierzchnię grzania do objętości naczyń. System PowerFlex to wielofunkcyjna strefa, dzięki której w każdej chwili będziemy mogli kontrolować wielkość oraz moc pola grzejnego.

płyty indukcyjne

Twórcy tej strefy zadbali o kilka wariantów pracy. Jesteśmy w stanie uruchomić dwa oddzielne pola płyty indukcyjnej. Każde z nich umożliwi start funkcji TwinBooster, która w szybki sposób nagrzeje zawartość garnków. Środek strefy PowerFlex pozwala na sporą koncentrację mocy - aż do 4,5 KW.
Podział pól na tych specjalnych płytach indukcyjnych wyznaczają pomocnicze rysunki. Istnieje również możliwość aktywacji całego obszaru urządzenia, które równomiernie rozłoży 7,4 KW mocy na całe naczynie.

płyta indukcyjna

W zależności od modelu, który wybierze, użytkownik najnowszych płyt indukcyjnych będzie mógł skorzystać z jednej, dwóch lub trzech wielofunkcyjnych stref PowerFlex. Przed kupnem będzie można wybrać wariant wizualny nowego urządzenia - z delikatnymi liniami wyznaczającymi miejsca naczyń lub z delikatną, prawie niewidoczną siateczką ukazującą zakres strefy. O rodzaju sterowania oraz sposobie zabudowy również zdecyduje klient. Produkty wkrótce trafią do sklepów. Producent nie ujawnił ceny nowych urządzeń.

Źródło: informacja prasowa

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.