Inspero Vinci 2.0: sportowe słuchawki z Alexą

Marek Cekaw
Inspero Vinci 2.0: sportowe słuchawki z Alexą

Większość słuchawek dla sportowców dostępnych na rynku, ma standardową konstrukcję, która doskonale spisuje się podczas ćwiczeń. Konstruktorzy bezprzewodowych słuchawek Vinci 2.0 poszli jednak w nieco innym kierunku, stosując specjalną opaskę zakładaną na szyję.

0

Vinci 2.0 to nowa konstrukcja inżynierów z firmy Inspero, którzy mają już na swym koncie słuchawki Vinci 3D. Nowy model jest bezprzewodowy i podobnie jak poprzednik, także dysponuje inteligentnymi funkcjami.

Słuchawki o wymiarach 108 x 142 mm i masie 86 gramów, są modelem przeznaczonym dla sportowców. Wyposażono je w specjalną opaskę spoczywającą na szyi, w której umieszczono całą elektronikę odpowiedzialną za działanie sprzętu. Do opaski podpięte są dwie słuchawki z wymiennymi końcówkami, dzięki którym możemy dopasować je do każdego ucha.

Vinci 2.0 1

Ciekawostką jest to, że słuchawki są w pełni samodzielne i nie potrzebują smartfona. Wyposażono je w WiFi oraz łączność 3G, więc samodzielnie łączą się z internetem. Dysponują także wbudowaną pamięcią o pojemności 8-32 GB, w której możemy przechowywać muzykę. Dodatkowo możemy korzystać z aktywnego systemu redukcji szumów, który podnosi jakość brzmienia.

Vinci 2.0 2

Oczywiście jak na nowoczesny sprzęt audio przystało, nie mogło też zabraknąć cyfrowego asystenta Alexy. Przy jej pomocy, możemy nie tylko wyszukiwać informacje w sieci, ale też kontrolować odtwarzanie muzyki. Dodatkowym atutem jest wyposażenie dla sportowców, czyli pulsometr, GPS i kompas. Vinci 2.0 może więc pełnić funkcję monitora fitness. A wbudowana bateria zapewnia do 8 godzin słuchania muzyki z włączonym 3G oraz do 20 godzin z Bluetooth.

Vinci 2.0 3

W zależności od ilości pamięci, słuchawki kosztować mają od 79 do 249 dolarów. Pojawią się w sprzedaży w marcu przyszłego roku, a zamówić je możecie na stronie Kickstartera.

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.