Instant Magny 35 zmieni nasz aparat w aparat natychmiastowy

Marek Cekaw
Instant Magny 35 zmieni nasz aparat w aparat natychmiastowy

Fani aparatów natychmiastowych nie mają zbyt szerokiego wyboru sprzętu. Na szczęście istnieje urządzenie o nazwie Instant Magny 35, które przekształci w taki sprzęt praktycznie dowolny posiadany przez nas aparat.

0

Aparaty natychmiastowe nie są może zbyt użyteczne, ale mają swoje grono wiernych fanów, którzy chcą od razu przenosić fotografie na papier. Nie trzeba jednak od razu kupować nowego sprzętu, uzyskać taką funkcję. Może nam ją zapewnić urządzenie o nazwie Instant Magny 35. Jest to akcesorium do aparatów opracowane przez inżynierów z NINM Lab, które jest w stanie przekształcić nasz kompaktowy aparat w tzw., aparat natychmiastowy. Specjalny moduł, pozwala użytkownikowi wykonać fotografię, a następnie od razu przenieść ją na papier. I to bez konieczności wprowadzania jakichkolwiek modyfikacji do posiadanego sprzętu.

Jak to dokładnie działa, dowiedzie się na stronie Kickstartera, na której twórcy zebrali już fundusze pozwalające rozpocząć seryjną produkcję ich produktu. Instant Magny 35 kosztować ma w przeliczeniu 99 dolarów, zaś w sprzedaży pojawi się w styczniu przyszłego roku.

Instant Magny 35

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.