Inteligentna nawigacja Goclever Navio 505TMC

Damian Jaroszewski
Inteligentna nawigacja Goclever Navio 505TMC

Firma Goclever zaprezentowała nowy system nawigacji satelitarnej Navio 505TMC. Nowy model zalicza się do urządzeń inteligentnych. W praktyce oznacza to, że w czasie rzeczywistym będzie informować użytkownika o tworzących się korkach i od razu będzie proponował objazdy.

0

Cały system opiera się na technologii TMC, czyli Traffic Message Channel. Została ona przygotowana we współpracy z firmą CE-Traffic. Polega on na przesyłaniu, drogą radiową (RDS), informacji o ruchu drogowym. Zostają one zdekodowane przez nawigację samochodową. W ten sposób urządzenie na bieżąco wyświetla informacje na temat zdarzeń drogowych i proponuje alternatywne trasy. Co dość ważne, korzystanie z systemu jest darmowe.

Goclever Navio 505TMC

Goclever Navio 505TMC

Jeśli chodzi o samą nawigację, to ma ona 5-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 480 x 272 pikseli. We wnętrzu znajdują się między innymi: procesor MStar o taktowaniu 500 MHz, 128 MB pamięci RAM i 4 GB pamięci masowej flash, którą można rozszerzyć przy pomocy kart microSD o pojemności do 16 GB. Urządzenie jest zasilane przez akumulator litowo-polimerowy o pojemności 950 mAh. Ma on pozwalać na godzinną pracę, bez konieczności ładowania.

Goclever Navio 505TMC

Goclever Navio 505TMC

Nawigacja Goclever Navio 505TMC z mapą polski ma kosztować mniej więcej 299 złotych. Producent udziela 2-letniej gwarancji, w tym rocznej w systemie door-to-door.

źródło: Goclever

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.