Inteligentna szczoteczka umyje zęby w 3 sekundy

Marek Cekaw
Inteligentna szczoteczka umyje zęby w 3 sekundy

Mycie zębów, wcale nie musi trwać długo, aby było skuteczne. Inteligentna szczoteczka Unico, upora się z tym zadaniem w czasie zaledwie 3 sekund. I będzie tak samo dokładna jak standardowe szczoteczki.

0

Każdy z nas musi być zęby po posiłkach, jeśli chce je zachować jak najdłużej. Jest to jednak czynność żmudna, która w dodatku musi chwile potrwać. Można jednak znacznie skrócić ten czas, nie tracąc przy tym niczego ze skuteczności. A umożliwi nam to inteligentna szczoteczka o nazwie Unico.

Unico1

Nie jest to jednak zwykła szczoteczka. Zestaw składa się bowiem z trzech elementów, mianowicie specjalnie zaprojektowanej elektrycznej szczoteczki, zasilania oraz stacji dokującej z ładowarką oraz lampą UV. W odróżnieniu od innych tego typu urządzeń, podczas mycia zębów, nie trzeba jej cały czas trzymać w dłoni. Wystarczy tylko włożyć do ust i podłączyć zasilanie, a wówczas rozpocznie się proces mycia.

Unico2

Ten element dostępny jest w czterech rozmiarach, aby można go dopasować do różnych użytkowników i został wykonany z antybakteryjnego silikonu. Specjalna jest także pasta, która wstrzykiwana jest w ściśle odmierzonych porcjach i nakładana na zestaw obrotowych szczotek. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, szczotki sięgają do wszystkich zębów oraz przestrzeni między nimi i w ten sposób jama ustna może zostać wyczyszczona w zaledwie 3 sekundy.

Unico3

Unico pojawi się w sprzedaży w styczniu przyszłego roku. Więcej informacji na temat produktu uzyskacie na stronie Kickstartera, a cena tej niezwykłej szczoteczki wyniesie 99 euro.

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.