Inteligentne akcesoria Elgato kompatybilne z HomeKit

Marek Cekaw
Inteligentne akcesoria Elgato kompatybilne z HomeKit

Firma Elgato zaprezentowała dwa nowe produkty z kategorii inteligentnego domu, współpracujące z platformą HomeKit. Pierwszym z nich jest urządzenie Eve Room, zaś kolejny nazywa się Eve Button.

0

Coraz więcej firm widzi dla siebie szansę związaną ze wzrostem popularności systemów inteligentnego domu, dostarczając klientom nowoczesne rozwiązania umożliwiające wygodne kontrolowanie posiadanych urządzeń.

Jedną z nich jest Elgato, która właśnie zaprezentowała dwa nowe produkty: Eve Room oraz Eve Button, zaprojektowane specjalnie do współpracy z platformą Apple HomeKit. Pierwszym z produktów jest niewielkie urządzenie o kwadratowym kształcie, wyposażone w wyświetlacz w technologii e-tuszu. Sprzęt ma na wyposażeniu czujniki temperatury, jakości powietrza oraz wilgotności i prezentuje te informacje na ekranie. Gadżet jest przy tym mały, poręczny, więc świetnie wtapia się w wystrój pomieszczenia.

Elgato1

Eve Button to urządzenie służące do aktywowania zaprogramowanych wcześniej scen. Gdy chcemy obejrzeć film, możemy jednym naciśnięciem przycisku wyłączyć światła, włączyć telewizor, sprzęt audio oraz zaciągnąć rolety. Produkt wykona nam całą serię zaprogramowanych wcześniej zadań.

Elgato2

Oba urządzenia mają minimalistyczny, lecz elegancki design podkreślany przez aluminiowe obudowy i są bardzo kompaktowe. Eve Button jest już dostępny w sprzedaży w cenie 50 dolarów, natomiast Eve Room pojawi się dopiero w marcu i trzeba będzie zapłacić za niego 99,95 dolarów.

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.