Inteligentne lodówki LG z funkcjami Smart Diagnosis oraz door-in-door

Jakub Kornacki
Inteligentne lodówki LG z funkcjami Smart Diagnosis oraz door-in-door

Firma LG Electronics zaprezentowała nową serię inteligentnych lodówek. Zaawansowane technologicznie urządzenia zostały wyposażone w system diagnostyczny Smart Diagnosis, który wykorzystuje telefon komórkowy do usprawnienia usług serwisowych.

0

Najnowsze lodówki LG zostały wyposażone w system Smart Diagnosis. W momencie wystąpienia usterki lub jakiejkolwiek awarii użytkownik powinien skontaktować się z podanym numerem, a następnie przykłada swój telefon do ikonki Smart Diagnosis. Następnie należy otworzyć drzwiczki lodówki i wcisnąć przycisk, a lodówka wyda specjalny sygnał. Diagnosta, z którym będzie prowadzona rozmowa powinien szybko rozpoznać problem oraz zlecić użytkownikowi kilka porad i wskazówek, aby go wyeliminować.tf1Najnowsze lodówki firmy LG Electronics zostały zbudowane w sposób Door-in-Door. Oznacza to łatwy dostęp do wszelkich produktów znajdujących się w ich wnętrzu. Funkcja ta jest szczególnie istotna, bowiem ogranicza utratę zimnego powietrza aż o 41% w porównaniu do otwierania całych drzwiczek. Chłodzenie będzie sprawniejsze, a jedzenie pozostanie dłużej świeże.

Najnowsze lodówki zostały wyposażone również w zamrażalkę oraz funkcję Total No Frost. Wykorzystanie takiego rozwiązania umożliwiło obniżenie zużycia energii elektrycznej, która jest o 10% mniejsza od klasy energetycznej A+++. Zastosowana funkcja Pure N Fresh umożliwia redukowanie nieprzyjemnych zapachów, które czasami występują w tradycyjnych lodówkach.

Źródło: LG Electronics, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.