Inteligentne oświetlenie Nanoleaf kompatybilne z Apple HomeKit

Marek Cekaw
Inteligentne oświetlenie Nanoleaf kompatybilne z Apple HomeKit

Firma Nanoleaf poinformowała, że jej inteligentny system domowego oświetlenia, zyska kompatybilność z platformą Apple HomeKit. Firma zapowiedziała nowy produkt o nazwie Nanoleaf Remote, który stanie się znacznie wygodniejszy w obsłudze.

0

Mniej więcej dwa lata temu, firma Nanoleaf, wprowadziła do sprzedaży inteligentny system oświetlenia Nanoleaf Remote. Teraz producent poinformował, że wprowadza na rynek nową wersję sprzętu, która nazywa się Nanoleaf Remote. Jest ona jeszcze bardziej funkcjonalna, dzięki współpracy z platformą Apple HomeKit.

Nanoleaf Remote1

Nanoleaf Remote składa się z niewielkich paneli wyposażonych w technologię LED, które są w pełni konfigurowalne. Użytkownik nie tylko może je składać w dowolne formy, ale też personalizować emitowane przez nie światło, zmieniając natężenie oraz kolor. Teraz produkt będzie jeszcze wygodniejszy w użytku. Wzbogacenie go o współpracę z HomeKit, zapewni użytkownikowi znacznie większe możliwości konfiguracji oświetlenia i tworzenia wybranych scen za sprawą możliwości sterowania również innymi urządzeniami. Dzięki temu, jedną komendą można będzie nie tylko automatycznie kontrolować światło w różnych strefach, ale też uruchomić projektor oraz zaciągnąć żaluzje.

Nanoleaf Remote2

Nanoleaf Remote do sprzedaży trafi już wiosną. Na razie można go zamawiać w przedsprzedaży w cenie 49,99 dolarów za jeden panel. Warto dodać, że użytkownik może maksymalnie połączyć do 1000 takich paneli.

Nanoleaf Remote3

Źródło: Nanoleaf.me

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.