Inteligentny dyfuzor zapachowy współpracujący z Alexą

Marek Cekaw
Inteligentny dyfuzor zapachowy współpracujący z Alexą

Z roku na rok zwiększa się liczba domowych urządzeń współpracujących z inteligentnymi asystami. Do ich grona dołączają również dyfuzory zapachów. Jeden z najnowszych tego typu produktów również współpracuje z taką technologią, a ściślej mówiąc jest kompatybilny z Alexą.

0

Produkt prezentuje się bardzo stylowo, gdyż z wyglądu przypomina kroplę wody. Pod tą oryginalną obudową kryje się jednak nowoczesna technologia znacznie podnosząca komfort użytkowania sprzętu. Urządzenie jest bowiem połączeniem dyfuzora zapachów oraz nawilżacza powietrza, więc w zależności od potrzeb może pełnić różne funkcje.

Aroma Essential Oil1

Wyposażono go w zbiornik wody o pojemności 300 ml oraz timer z trzema ustawieniami czasu pracy, który może wynosić od 1 do 6 godzin. Oczywiście jest także system bezpieczeństwa, który w przypadku wyczerpania się wody, automatycznie wyłączy urządzenie. A dzięki technologii ultradźwiękowej, jest podczas pracy bardzo cichy, więc nie będzie nam zakłócał relaksu. Dodatkowym atutem jest obudowa podświetlana od środka diodami LED, która może świecić na jeden z siedmiu wybranych kolorów. Można też ustawić przejścia pomiędzy poszczególnymi barwami.

Aroma Essential Oil2

Największą zaletą sprzętu jest jednak współpraca z mobilną aplikacją oraz cyfrowym asystentem Alexa. Użytkownik przy pomocy komend głosowych może więc kontrolować pracę sprzętu, a także zdalnie go włączać jeśli przyjdzie mu na to ochota.

Aroma Essential Oil3

Dyfuzor oferowany jest w internetowych sklepach w cenie 48,99 dolarów.

Aroma Essential Oil4

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.