Inteligentny dzwonek do drzwi z funkcją alarmu

Marek Cekaw
Inteligentny dzwonek do drzwi z funkcją alarmu

Firma AKASO wprowadziła do sprzedaży najnowszy model inteligentnego dzwonka do drzwi. Produkt dysponuje kamerą HD z funkcją nagrywania w nocy, czujnikiem ruchu oraz dwukierunkowym systemem komunikacji.

0

Jeszcze niedawno, przybycie gościa oznajmiał standardowy dzwonek do drzwi. Dziś takie urządzenia wychodzą z mody, zastępowane przez inteligentne wersje, oferujące znacznie szerszą funkcjonalność.

AKASO1

Jeden z nowych produktów tego typu oferuje nam firma AKASO. Jest to wielofunkcyjny dzwonek, który ma wbudowaną kamerę wideo 720p, transmitującą obraz do naszego smartfona z systemem Android lub iOS. Dzięki wbudowanemu WiFi oraz głośnikowi z mikrofonem, użytkownik nie tylko widzi kto znajduje się pod jego drzwiami (również w nocy), ale też może z nim porozmawiać. Kamera o kącie widzenia 166 stopni aktywowana jest czujnikiem ruchu, który automatycznie wysyła powiadomienie użytkowników. Natomiast obraz jest rejestrowany na karcie microSD.

AKASO3

Dzwonek może być zasilany pakietem baterii, które według producenta wystarczą na 8-12 miesięcy działania. Dzięki temu dzwonek można zainstalować praktycznie w dowolnym miejscu. Jeśli natomiast mamy instalację standardowego dzwonka, możemy go do niej podpiąć, uzyskując w ten sposób stałe zasilanie.

AKASO2

Produkt dostępny jest w cenie 89,99 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.